Sony začalo prodávat svou verzi virtuální reality a hned má první úspěch: PlayStation VR je v podstatě vyprodaný. Německý i britský Amazon je vybraný v podstatě úplně, další zboží slibuje až za měsíc. V Česku z prodejen během 24 hodin zmizely balíčky, ve kterých je vše potřebné, včetně pohybových ovladačů Move a kamerky. My jsme měli štěstí a na poslední chvíli získali kousek na testování.

Prvních řekněme 30 hodin s PlayStation VR bylo trochu hektických. Najít šest let staré ovladače Move a nabít je si vyžádalo skoro 24 hodin. Samotný PlayStation VR se ale dá zprovoznit za pět minut a to je skvělý výsledek. Více času pak zbude na hry, i když se o výbavu od Sony budete možná muset poprat s ostatními členy domácnosti.

V článku se dále dozvíte

  • Virtuální realita pro Sony PlayStation funguje lépe, než by teoreticky měla.
  • Hlavní výhodou jsou nižší pořizovací náklady než u konkurence, hry jsou ale dražší.
  • Sony boduje v jednoduchosti a pohodlí při používání, i dražší konkurence má co dohánět.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.