Aktuálně nejprodávanější konzole v Česku se jmenuje PlayStation 4 Pro. Těžko někoho překvapí, že o novou konzoli je větší zájem než o obyčejný PlayStation 4 nebo Xbox One S. A i když právě Xbox One S představuje pro novou konzoli od Sony silnou konkurenci, PlayStation 4 Pro si místo na trhu obhájí. To je jasné už po prvních 35 hodinách od chvíle, kdy se nám novinka dostala do rukou.

PlayStation 4 Pro je první konzole, která si troufá na hraní v rozlišení 4K. Proti původní konzoli má více než dvojnásobný výkon grafického čipu, ale nutné je rovnou prozradit, že na skutečné hraní ve čtyřnásobném rozlišení ve srovnání s tradičním FullHD to nestačí. Ale to nevadí. V kombinaci se správnou televizí je PlayStation 4 Pro působivý kus hardwaru. Za 10 790 korun nabízí podobný výkon, jaký dostanete z počítače s grafickou kartou AMD Radeon 480, která se sama o sobě prodává za cca 8 tisíc korun.

Sony PlayStation 4 Pro
...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?