Někdo trápí mozek luštěním sudoku. Někdo zkouší získat tři hvězdičky ve všech úrovních Angry Birds. Hitman je vlastně něco podobného. V atraktivním prostředí musíte vyluštit hlavolam, u kterého každý špatný tah může skončit ošklivě. A místo tří hvězdiček vás svádí k tomu, abyste jich získali v každé úrovni desítky.

Hra s jednoduchým názvem Hitman je už šestá v sérii příběhů, ve kterých elegantní nájemný vrah s holou hlavou a vytetovaným čárovým kódem na zátylku likviduje dobře hlídané cíle. Vždy v atraktivním prostředí a vždy s kreativním využitím vlastního důvtipu a nástrojů, které si připravil nebo které najde kolem sebe.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Agent 47 se vrátil ve hře rozdělené na několik dílů, ukazuje se, že to bylo dobré rozhodnutí.
  • Autoři se soustředili na možnost opakovaného hraní, zkoušení různých variant a postupů.
  • Hru plnou rizika a potenciálních nepřátel usnadňuje systém „příležitostí“ pro začátečníky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru