Není důležité, kolik nemrtvých zabijete. Důležité je, abyste přežili. State of Decay 2 je pokračování hry, která populární likvidaci nemrtvých rozšířila o aspekt strategie, plánování a péče o blaho komunity. Dvojka v tom pokračuje. Zabít zombíka je snadné a platí to i o speciálních formách nemrtvých, které jsou mnohem silnější a rychlejší. Mnohem náročnější je zajistit dostatek jídla, munice, benzínu, léků a dalších potřeb.

Právě zoufalá snaha zachránit sebe i své společníky je to, co ze State of Decay 2 dělá zajímavou a skoro návykovou hru. Chvíli ale trvá, než se kouzlo nejnovější hry vydávané Microsoftem projeví. A než k tomu dojde, spousta hráčů může State of Decay 2 znechuceně smazat. A není těžké je pochopit.

Příběh nezačíná nijak originálně. Hráči si nejprve vyberou dvojici postav, za kterou chtějí hrát. Pak se obě postavy objeví před vojenským táborem, kam utíkají před dotírajícími nemrtvými. Pak narazí na další přeživší, na zmutované zombie, a nakonec vyrazí do jedné ze tří oblastí, aby se pokusili získat prostředky na záchranu lidstva.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru