Warhorse Studios dnes po odmlce představili konkrétnější plány na rozvoj nejnákladnější české videohry Kingdom Come Deliverance. Tým do hry v průběhu následujících měsíců přidá šest nových prvků. Menší část z nich dostanou majitelé hry zdarma, další budou mít formu placeného obsahu.

V první linii se hráči dočkají dvou vylepšení: nového příběhu s názvem Z popela, který se zaměří na obnovu vesnice zničené nájezdy Kumánů, a nové obtížnosti s názvem Hardcore mode. Nová obtížnost a chystané začlenění turnajových soubojů budou dostupné zdarma.

Do konce roku přijdou ještě další dva nové příběhy – Milostná dobrodružství pana Ptáčka a bojově zaměřená Banda parchantů. Po Novém roce pak Warhorse vydají slíbený ženský pohled na život ve středověku – balíček obsahu s názvem Ženský úděl bude sledovat Terezu, která v úvodu hry zachrání hlavnímu hrdinovi Jindřichovi život. Možnost hrát za ženskou postavu nabídli Warhorse Studios jako jednu z odměn v rámci úspěšné kampaně na Kickstarteru před čtyřmi lety. Součástí tohoto přídavku bude i slíbený čtyřnohý společník. Pes provázející Jindřicha celou hrou se do finální verze nedostal kvůli příliš vysoké finanční a časové náročnosti.

Související

Zatímco ostatní příběhové přídavky budou placené, fanoušci, kteří na vývoj hry přispěli na Kickstarteru dostanou Ženský úděl zdarma, jak vývojáři slíbili. Do konce roku také Warhorse Studios napraví další dva resty a podporovatelům dodají i prodloužený dokument o vývoji hry a video, které detailně popisuje soubojový systém ve hře.

Detailnější informace o novém obsahu do Kingdom Come: Deliverance se představí za tři týdny v průběhu herního veletrhu E3 v Los Angeles.

 

Warhorse Studios a Economia a. s., vydavatel Hospodářských novin, mají společného majitele, kterým je Zdeněk Bakala.

Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru