Kostky, souboje na meče, pěstní zápasy, tajemný Bakchův prsten a banda žoldáků, které má zastavit jinou bandu žoldáků v plenění posázavských usedlostí. Premisa nejnovějšího přídavku pro český hit Kingdom Come: Deliverance by těžko mohla být jednodušší. Na území, kterým se prohnalo Zikmundovo vojsko, se objevila další banda zmetků, kteří vraždí, pálí a znásilňují. Hlavní hrdina Jindřich ale tentokrát není na boj sám. Musí se postarat o bezpečnost panství kolem Ratají s pomocí zchudlého barona Kuna z Rychvaldu a jeho tlupy hrdlořezů.

Jednoduchost příběhu je jen zdánlivá. Žoldnéři, které si na zajištění klidu alespoň v okolí cest najal pan Racek Kobyla, nejsou úplně obyčejní. Šlechtic, jemuž Zikmundovi vojáci vypálili hrad, jim neplatí pražskými groši, jen si vybírá laskavost u jiného zchudlého šlechtice. A loupežníci, kteří terorizují okolí, za sebou vedle mrtvých lidí i zvířat nechali navíc překvapení, které docela změní situaci.

Kingdom Come Deliverance a rozšíření Kunovi harcíři dělají fanouškům radost

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru