Existují velké tituly, které stojí stovky milionů korun, a jsou skvělé. Jsou hry, které stojí ještě více, a vyleze z nich nesourodá směsice stylů bez vlastní tváře. A pak jsou tady malé skvěle vybroušené diamanty, které mají potenciál změnit to, jak lidé videohry vnímají. Jako třeba Pilgrims (Poutníci) brněnského studia Amanita Design.
Poutníci se objevili trochu nenadále ve spojení se službou Apple Arcade. Amanita měla pro Apple vyvinout exkluzivní primárně mobilní hru, jen o den později ale Pilgrims vyšli i na PC na Steamu a v obchodě Humble Bundle, GOG a Itch.io. A po delší době je to také hra, kterou navrhl a pro kterou vytvořil i grafiku zakladatel Amanity Jakub Dvorský.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru