Až v poslední době se začaly více o komunikaci na síti zajímat církve a náboženské organizace. Ty jsou známé konzervativním přístupem k mnoha oblastem moderního života, avšak ani duchovní svět nemohl dlouho ignorovat obrovské možnosti, které internet a sociální sítě nabízejí.

Katolická církev se ve větším měřítku začala novými médii zabývat v roce 2011.

Papež Benedikt XVI. se dlouhodobě snaží přiblížit mladším generacím, Vatikán proto spustil 28. června 2011 u příležitosti 60. výročí vysvěcení Josefa Ratzingera na kněze internetový zpravodajský portál News.va.

Na něm se s on-line obsahem přehledně sdružují informace z klasických médií jako jsou noviny L’Osservatore Romano, rozhlas Vatican Radio nebo televize Centro Televisivo Vaticano.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru