Jára Cimrman, zdá se, změnil strany. Zatímco před pěti lety začal přehrání her Divadla Járy Cimrmana nabízet Seznam.cz na stránkách jarmara.at, nyní se dílo autora, který nadevše miloval "svou vlast Böhmen", přesunulo na stránky YouTube.

Spuštění oficiálního kanálu nazvaného prostě Jára Cimrman souvisí s oslavami 50. výročí první zmínky o Járovi Cimrmanovi. Google český fenomén přijal za svůj a na Cimrmana upozorňuje upraveným logem na stránkách Google.cz, zpřístupněním virtuální prohlídky Cimrmanova muzea v Příchovicích a vytvořením kvízu Jak dobře znáš Cimrmana.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Divadlo zapomenutého českého génia slaví padesát let, nově v režii Googlu.
  • Poprvé jsou hry Divadla Járy Cimrmana dostupné oficiálně na YouTube.
  • Na Google.cz vítá uživatele Cimrmanův "negativní portrét", kde však podoba fiktivního velikána v tradici mystifikátorů chybí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru