Google našel po sedmi letech odvahu změnit jeden ze svých nejpoužívanějších produktů. Gmail se podle uniklých informací dočká opatrného redesignu, který přinese funkce oblíbené v konkurenčním e-mailovém systému Microsoft Outlook. Změny samotného výpisu doručené pošty budou konzervativní. Umístění kalendáře, poznámek a úkolů do jednoho okna s e-mailem je výrazná změna.

Gmail v nové podobě nabídne stejně jako nyní tři úrovně hustoty zobrazených e-mailů. Podle dostupných informací to vypadá, že výchozí nastavení bude u e-mailů zobrazovat typ příloh podobně jako v alternativním klientu Google Inbox. Stávající zobrazení s ikonou sponky indikující přílohu ale bude dostupné i nadále. Seznam různých složek pošty pak dostane vedle textového popisu také jednoduché ikony, výrazněji odlišené bude tlačítko "nová zpráva".

Připravovaná nová podoba Gmailu

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru