Největší sociální síť na světě potřebuje pomoc zvenku. Několik bezpečnostních incidentů snížilo důvěru uživatelů vůči Facebooku a firma to chce řešit velkou akvizicí firmy zaměřené na kybernetickou bezpečnost. Tuto informaci získal ze čtyř různých zdrojů server The Information. Podle dvou lidí seznámených s akvizičními záměry formy už zástupci Facebooku několik potenciálních cílů oslovili. Potenciální nákup by mohl proběhnout už do konce letošního roku.

Nákup důvěryhodných specialistů na zabezpečení dat má přispět k posílení interního týmu Facebooku zaměřeného na ochranu dat a bezpečnost poskytovaných služeb. Zároveň má jít o gesto, které přesvědčí uživatele o tom, že se firma snaží jejich soukromí lépe chránit.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru