Přístroj s procesorem Cortex A8 1.0 GHz  běží pod operačním systémem Google Android 2.2 a je vybaven pamětí 16 nebo 32 GB, rozšiřitelnou o dalších 32 GB. Váží 380 gramů a má obrazovku s úhlopříčkou 18 cm (7 palců). Je tedy menší a lehčí než jeho hlavní rival iPad.

Tablet se může k internetu připojit přes 3G sítě, stejně přes Wi-Fi či Bluetooth. Přístroj umožňuje přístup k řadě služeb Samsungu. K dispozici je například Reader's Hub pro stahování e-knih a Media Hub pro stahování hudby a videa. Zařízení podporuje Adobe Flash Player 10.1 a umožňuje streamovat stahovaný obsah do televize.

Zatímco přední 1,3 megapixelová kamera slouží pro videohovory v sítích 3G, zadní třímegapixelová kamera umožňuje fotografování a nahrávání videí, které můžete upravovat, odesílat a sdílet přímo z přístroje.

Orientační cena tabletu Galaxy je 18 990 Kč s DPH.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru