Přístroj s procesorem Cortex A8 1.0 GHz  běží pod operačním systémem Google Android 2.2 a je vybaven pamětí 16 nebo 32 GB, rozšiřitelnou o dalších 32 GB. Váží 380 gramů a má obrazovku s úhlopříčkou 18 cm (7 palců). Je tedy menší a lehčí než jeho hlavní rival iPad.

Tablet se může k internetu připojit přes 3G sítě, stejně přes Wi-Fi či Bluetooth. Přístroj umožňuje přístup k řadě služeb Samsungu. K dispozici je například Reader's Hub pro stahování e-knih a Media Hub pro stahování hudby a videa. Zařízení podporuje Adobe Flash Player 10.1 a umožňuje streamovat stahovaný obsah do televize.

Zatímco přední 1,3 megapixelová kamera slouží pro videohovory v sítích 3G, zadní třímegapixelová kamera umožňuje fotografování a nahrávání videí, které můžete upravovat, odesílat a sdílet přímo z přístroje.

Orientační cena tabletu Galaxy je 18 990 Kč s DPH.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru