Českému zastoupení výrobce chytrých telefonů HTC se povedl husarský kousek. V den, kdy se do prodeje dostávají dvě zajímavé technologické noviny iPad 2 a Nintendo 3DS, strhlo pozornost na sebe. Díky slibu poloviční ceny už kolem půlnoci čekalo více než sto lidí ve frontě u značkové prodejny HTC na Poříčí. Několik hodin nepohodlí přečkali s cílem získat telefon HTC Desire S s Androidem za 5 750 korun místo doporučené koncové ceny 10 500.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru