Microsoft před rokem představil novou generaci operačního systému pro mobilní telefony. Windows Phone 7 se jménem hlásil k úspěšným Windows 7. Windows 7 uspěla, protože vzala základ z kritizovaných Windows Vista a přidala k němu vylepšené uživatelské prostředí a lepší podporu multimédií.

Windows Phone 7 v první verzi narazil, protože zvolil úplně jinou strategii. Úplně se odtrhl od deset let vyvíjeného systému Windows Mobile. Microsoft sice vzal základy kapesních Windows a dal jim skvěle navržené uživatelské prostředí. Zároveň ale odstranil možnost používat tisíce aplikací pro Windows Mobile.

V článku se dále dozvíte

  • Windows Phone 7 chce být rovnocennou alternativou k Androidu a iOS od Apple. Povedené uživatelské prostředí však nestačí. Microsoft se odhodlal k odtržení od vlastní historie. Možná to nebylo ideální rozhodnutí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.