Pixlr Express pochází ze stejné vývojářské dílny jako aplikace Pixlr-o-matic – z Autodesk. Pixlr Expres je však mnohem lepší a nabízí daleko pokročilejší nástroje pro úpravu fotek než jeho stále populární předchůdce.

Aplikace funguje na operačních systémech iOS a Android. Vizuální podání aplikace se u obou operačních systémů nepatrně liší tak, aby odpovídaly pravidlům pro vývoj aplikací pro tu kterou platformu.

Při startu aplikace je možné vybrat pořízení nového snímku nebo výběr z fotogalerie. V nastavení lze zvolit přímý start aplikace v režimu fotoaparátu, ale to dává smysl pouze v případě, že chcete ihned editovat všechny pořízené fotografie. Po pořízení snímku nebo jeho výběru z paměti telefonu už se objeví plocha s nástroji pro editaci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru