Letošní diskuse o tom, která firma má lepší mobilní telefon, budou ještě o něco složitější. V kategorii fotoaparátu totiž letos společnost DXO labs ohodnotila dva největší soupeře stejně. iPhone 8 Plus, chválený na konci září jako nejlepší fotomobil všech dob, získal stejné skóre jako Galaxy Note 8 od Samsungu.

Číselné hodnocení obou telefonů má hodnotu 94 bodů. V samotném testu i v tiskové právě však DXO Labs uvádí, že Note 8 získal lepší skóre v oblasti fotografií. Jako první se Samsung dostal k trojcifernému hodnocení s kulatou stovkou. iPhone 8 Plus držel rekord dva týdny s hodnocením 96 bodů. Při zpracování videa je ale lepší iPhone, proto oba mobily získaly shodnou celkovou známku.

V článku se dále dozvíte

  • Podrobné testy fotoaparátů v mobilech společnosti DXO Labs mají dva vítěze: Apple a Samsung.
  • Samsung má nejlepší skóre u fotografií díky lepším portrétům a kvalitnímu zoomu.
  • DXOMark čelí i kritice, provozovatel DXOMarku přijímá platby od výrobců telefonů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.