"Když jsem vyndal iPhone X z kapsy a lidi se zajímali, co umí, mohl jsem jim ukázat nádherný displej, který zabírá celou plochu přístroje. Mohl jsem pořídit pár fotek a ukázat portrétní režim na selfie kamerce. Nebo jsem mohl ukázat, jak se pomalu učím novou sadu dotykových gest, která mají nahradit svalovou paměť navyklou na tlačítko home, jež novince chybí. Ale nakonec jsem se rozhodl ukázat jim animované hovno," napsal Steven Levy.

Uznávaný novinář a autor vynikajících knih, jako jsou Hackers: Heroes of the Computer Revolution, Insanely Great: The Life and Times of Macintosh, the Computer That Changed Everything nebo In the Plex: How Google Thinks, Works, and Shapes Our Lives, začíná zatím jedinou recenzi iPhonu X netradičně, ale výstižně.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru