Vývojáři a zájemci o novinky o Windows 10 budou mít v Praze příležitost seznámit se s Windows 10 na konferenci BUILD Prague. Jde o součást globálního turné, které navazuje konferenci BUILD 15, která proběhne ve dnech 29. dubna až 1. května v San Franciscu. Vstupenky na tuto akci se vyprodaly během jediné hodiny.

Pražská konference bude probíhat v klubu SaSaZu, který pojme 2500 účastníků, na konferenci je však vyhrazeno pouze 400 míst. Proti konferenci v San Franciscu je registrace dostupná bezplatně

Program konference ještě nemá finální podobu, Microsoft zatím potvrdil tři hlavní řečníky: Pete Browna, který se zaměřuje na problematiku internetu věcí a vývoj hardwaru, Jeffa Burtofta, který se věnuje podpoře vývojářů v oblasti HTML5 a JavaSriptu, a Davida Rousseta, který se soustředí na prosazování standardu HTML5 mezi webovými vývojáři.

Praha je jedním ze 23 měst, kam se "světová tour" Windows 10 pro vývojáře podívá a ČR je jedinou zemí střední a východní Evropy, kde akce proběhne. 

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru