Nezní to jako velké překvapení. Microsoft hodlá aktualizovat svůj nejdůležitější software dvakrát ročně, na podzim a na jaře. V případě Windows 10 to skutečně není nic nového. Dvě aktualizace ročně Microsoft plánoval už na letošek.

Po aktuální verzi Creators Update vydané počátkem května má přijít v září aktualizace s označením RedStone 3. Už RedStone 3 ale ukazuje problémy, které si Microsoft pevným stanovením data nových verzí na září a březen připravil. Firma totiž už nestíhá své vlastní termíny. V Creators Update chybí několik výrazných slíbených funkcí, i samotná první verze Windows 10 obsahovala řadu nedodělků v čele s prohlížečem Edge.

V článku se dále dozvíte

  • Microsoft oficiálně oznámil, že místo plynulého vylepšování bude aktualizovat dvakrát za rok.
  • Windows 10 a profesionální verze Office 365 budou dostávat nové funkce v září a březnu.
  • Změna má usnadnit život administrátorům ve firmách, MS ale bude mít co dělat.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.