Část uživatelů stále ještě nedostala aktualizaci Windows 10 Creators Update. Microsoft už ale připravuje podzimní verzi Windows 10 s novými funkcemi. Jednu z těch výraznějších už Microsoft vypustil nyní v rámci testovací verze v programu Windows Insider.

Změna se týká propojení s cloudovým úložištěm OneDrive a vrací se k systému, který fungoval ve Windows 8.1. Namísto synchronizace vybraných adresářů se nyní na počítači zobrazuje seznam všech souborů uložených v cloudu, zabírají však minimum prostoru. Místo toho je systém automaticky stáhne v případě potřeby. Uživatel si navíc může ručně vybrat složky a soubory, které chce mít lokálně k dispozici neustále.

V článku se dále dozvíte

  • Funkce "soubory na vyžádání" lépe propojuje službu OneDrive s lokálním diskem v počítači.
  • Uživatel má přehled o všech souborech uložených on-line, nemusí ale zabírat místo.
  • Návrat populární funkce si mohou zatím užívat pouze členové programu Windows Insider.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.