Přijdete k počítači a na něm vás přivítá článek, který jste četli na mobilu, nebo rozpracovaný dokument. Tato situace je pro uživatele Mac OS od Applu všední záležitost. Ostatně u Applu už nejméně pět let můžete restartovat počítač, a když ho znovu pustíte, uvidíte všechny otevřené aplikace na svých místech. Majitelé Windows si na takový luxus budou muset počkat.

Joe Belfiore z Microsoftu na sociální síti Twitter potvrdil, že plánovaná funkce Windows Timeline, která něco takového měla nabídnout, nebude součástí podzimní aktualizace Windows 10. Stejně tak bude chybět funkce „pokračuj tam, kde jsi skončil“ napojená na umělou inteligenci Cortana. Ani jedna z funkcí není zatím ani k dispozici k testování v programu Windows Insider. Poslední aktualizace přinesla pouze funkce zaměřené na zvýšení kybernetické bezpečnosti.

V článku se dále dozvíte

  • Snadný přechod od rozdělané práce mezi různými počítači se odkládá, nejspíše na jaro.
  • Jde už o třetí zásadní funkci Windows 10, která nestihne předem oznámený termín.
  • V Microsoftu se navíc chystá i propouštění, které se dotkne hlavně prodejních týmů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.