Šéf Microsoftu Satya Nadella vydal knihu Hit Refresh, ve které popisuje přerod softwarového giganta pod své velení. Hovoří o on-line službách, umělé inteligenci a mobilních aplikacích. Heslo "cloud first, mobile first" se odráží i na novinkách z aktuální konference Ignite. Největší novinka je zdánlivě paradoxní: Microsoft do konce roku 2018 vydá novou verzi krabicového Officu.

Office 2019 bude aktualizací stávající verze Office 2016, která vyšla před dvěma lety. To znamená, že nová verze Officu pro konzervativní uživatele, kteří se nechtějí Microsoftu upsat k pravidelným (nekonečným) platbám, vyjde po cca třech a půl letech. Nabídne přitom funkce, které jsou v rámci předplatného Office 365 dostupné už nyní nebo se počítá s jejich brzkým spuštěním.

V článku se dále dozvíte

  • Office 2019 přinese konzervativním uživatelům funkce, které už jsou v Office 365.
  • Testovací verze nového Officu se k uživatelům dostane přibližně za rok.
  • Microsoft pokračuje s tlakem na přechod k měsíčnímu předplatnému.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.