Kupování drahých dárků na Vánoce je poměrně běžné – platí to i u zařízení, které rodina „potřebuje“. Když jsou dobře vybrané, udělají praktické dárky pod stromečkem radost stejnou jako nečekaná překvapení. Platí to i pro počítače, které nejsou tak sexy jako drahé smartphony. Jejich hodnota je ale často vyšší.

My jsme se při výběru koukali na poměr ceny a výkonu, ale také na zajímavé prvky, které dávají smysl pro specifické případy využití. Samozřejmě nemůže chybět něco od Applu, došlo i na hry nebo na počítač za sto tisíc korun. Ten je ale ve výběru spíše jako „zvířátko na konec.“

V článku se dále dozvíte

  • Nejlevnější použitelný počítač přijde na 6490 korun, na Windows 10 ale musíte zapomenout.
  • Střední třída s Windows začíná být zajímavá u 16 tisíc korun, níže je příliš kompromisů.
  • Nejzajímavější stroje mají dost paměti a zvládnou i hry s omezenými detaily.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.