Výrobce grafických čipů Nvidia pravděpodobně nepotěší fanoušky, kteří si za poslední rok koupili novou grafickou kartu z řady GeForce RTX. V obraně před novými kartami od AMD firma začíná prodávat novou řadu grafických karet GeForce RTX 2060 Super a 2070 Super, které mají vyšší výkon s o něco přívětivější cenou. Na trh se chystá i vylepšený model GeForce RTX 2080 Super.
Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře
Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru