Populární český „Photoshop“ i po třech letech od spuštění přelomové verze Zoner Photo Studio X přidává nové funkce. Podzimní dávka novinek je už desátá v pořadí a přináší nové funkce pro profesionály i pro domácí uživatele, kteří změny ocení těsně před Vánoci. Nové funkce jsou pro firmu způsob, jak získat další zákazníky.
Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře
Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru