Oficiální cena televizoru Sharp Aquos se pohybuje pod hranicí 80 tisíc korun, ale na internetu se dá najít i za menší částky. Snížení ceny a věrné barvy s bohatými možnostmi nastavení ale nestačí na to, abychom koupi této televize doporučili. Jde totiž o jednu z nejdražších televizí ve své kategorii, přitom jí k dokonalosti chybí opravdu hodně.

Zlatá osmdesátá

Televizor od Sharpu k nám nedorazil ve zrovna ideální kondici, ale to se na výsledcích testu podepsalo jen tím, že jsme nemohli vyzkoušet, jak si televizor poradí s obrazem přes SCART konektory. Televizor je totiž velice tenký a na plnohodnotnou nabídku konektorů nezbylo místo. Už samotná instalace televizoru a jeho zapojení může být oříšek, který vyžaduje trpělivost a šikovné prsty. To platí i při každém pokusu o zasunutí USB klíčenky do boku televizoru. Populární modely s vysunovacím konektorem do televizoru dostanete jen s velkým vypětím.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru