V Česku se právě začal prodávat telefon Sony Ericsson Xperia Play. Jde o zařízení, které mělo spojit herní značku PlayStation s mobilním telefonem. Po podobném řešení už několik let volali majitelé kapesní PlayStation Portable. Nechtěli totiž kromě své hračky nosit ještě chytrý telefon. 

Sony ale své fanoušky zklamalo už ve chvíli, kdy Xperii Play oficiálně oznámilo. Telefon totiž neumí pustit hry z PlayStation Portable, ale nabízí jen několik titulů z první PlayStation. Hlavním lákadlem telefonu pro hráče má být speciální ovládání s tlačítky a prvky, na které jsou hráči zvyklí. Ale ani tato část telefonu se úplně nepovedla.

Podrobný test telefonu vám HN Tech přinese v průběhu příštího týdne.

 

První pohled: Herní telefon Xperia Play je ošklivý a drahý
Sony Ericsson
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru