Heslo spojené s příchodem nových telefonů Lumia je jednoduché – Nokia is back. Při uvádění Lumie 800 a Lumie 710 na trh to zaznělo několikrát. Milion prodaných Lumií 800 určitě není špatný výsledek a není těžké pochopit, proč se právě tento telefon prodává nejlépe ze všech zařízení s Windows Phone 7.

Nokia ale ještě není zpátky. Jeden milion Lumií nestačí, na zvrácení negativního trendu musí Nokia prodat desítky milionů telefonů a Windows Phone. Levnější model Lumia 710 na takový úkol podle všeho nestačí. Je příliš obyčejná a konkurence nabízí lepší materiály a displej.

V článku se dále dozvíte

  • Několik dní s nejnovějšími telefony od Nokie ukázalo, že Finové umí stále navrhovat dobré telefony. Vrcholný model je jednoduše krásný a lákavý, levnější kousek to bude mít mezi konkurencí těžké.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.