iPad mini, hit letošních Vánoc, který se stal téměř podpultovým zbožím kvůli vysoké poptávce. Nejlepší počítač historie podle autora vlivného blogu Daring Fireball ani při dlouhodobém testu serveru IHNED.cz neuspěl na jedničku.

Největším nepřítelem iPadu mini je výrobce. Apple zradil sám sebe a místo toho, aby posunul trh podobně jako s příchodem prvního iPadu, jen reaguje na konkurenci. I když to dělá velmi dobře, iPadu mini chybí nějaké zásadní lákadlo proti tabletům jako Nexus 7. Tenký design totiž není vše.

V článku se dále dozvíte

  • iPad mini se díky nižší ceně podle dostupných informací prodává lépe než tradiční iPady s vysokým rozlišením. Nižší cena a pohodlnější přenášení však nemohou nahradit kvalitu obrazovky nebo nedostatek příslušenství.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.