LG Optimus L9 II spadá cenově do „vcelku dostupné střední třídy“. Papírovou výbavou se také řadí k příjemnému průměru, takže nelze čekat, že by vzbudil velké nadšení. Ale stalo se. I přes některé nedostatky je snadné ho doporučit ke koupi.
Design telefonu provází drobná „ale“. Dobře padne do ruky, je lehký a zdálky dobře vypadá, ale plastové tělo je na omak dost laciné. Velkým plusem jsou hardwarová androidí tlačítka. Bohužel ale nejsou podsvícená, což je velká škoda.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru