Diskrétní oznámení na ruce? Ano. Měření fyzické aktivity a srdečního tepu? Ano. Možnost nastoupit do letadla bez papíru a telefonu v ruce? Ano. Design, který ladí i s oblekem? Rozhodně ano. Huawei Watch mohou působit jako reklama na celý systém chytrých hodinek Android Wear.

Od prvního představení hodinek s nejjemnějším „ciferníkem“ na trhu do zahájení prodeje uběhlo půl roku. Za tu dobu se na trhu prosadila zejména konkurence v podobě Apple Watch, kterých se podle odhadů prodalo už asi 7 milionů. Huawei ale za stejnou dobu zvládl udělat něco důležitého: Snížil cenu z původně oznámených 12 tisíc korun na příjemnějších 9 990 korun.

V článku se dále dozvíte

  • Huawei jako první nabízí elegantní design shodný s klasickými hodinkami.
  • Hodinky bodují jemným kulatým displejem a výdrží baterie.
  • Cena je proti původnímu plánu o dva tisíce korun nižší.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.