Huawei P10 v naší recenzi uspěl, i když jsme měli i několik výtek. Čínský výrobce telefonů totiž sáhl k překvapivé změně designu, která ovlivnila ovládání telefonu, zvýšil cenu, a přitom meziročně nepřinesl velký skok. O to větší naděje vzbuzoval model s označením Plus, který přináší u Huaweie nezvyklý QHD displej a má také vylepšený fotoaparát.

Na větší model jsme si navíc museli počkat, zatímco v zahraničí se Huawei P10 i jeho větší varianta začaly prodávat souběžně. Novinka, alespoň pro nás, má proti menšímu modelu dvě výrazné výhody – větší baterii a úložiště, což jsou věci, kterých si, stejně jako větších rozměrů, všimne každý.

V článku se dále dozvíte

  • Huawei P10 Plus proti základnímu modelu nabízí QHD displej s úhlopříčkou 5,5“.
  • Lepší je také fotoaparát s větší světelností, rozdíly ale nejsou zásadní.
  • Jedinou výraznou chybou Huaweie P10 Plus je příliš vysoká cena.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.