Huawei zničil 20 tisíc telefonů kvůli baterkám

Huawei jako první výrobce telefonů získal certifikát bezpečnosti TÜV Rheinland pro nový telefon Mate 10 Pro. Testování zahrnovalo 600 nabíjecích cyklů samotných baterií a 1000 nabíjecích cyklů celých telefonů v různých podmínkách i po pádech telefonu. Huawei v rámci testování spotřeboval 20 tisíc mobilů. Podle TÜV pro udělení certifikátu musely všechny testy dopadnout dobře, i jediný problém by znamenal ztrátu osvědčení. TÜV Rheinland oznámil, že probíhá certifikace telefonů i pro další výrobce.

Umělá inteligence pozná Rexe od Lassie

Google vylepšil službu Fotky Google o možnost automaticky rozpoznávat fotografie domácích mazlíčků, podobně jako to dělá u lidí. Umělá inteligence dokáže odlišit i dva různé psy stejné rasy, i když v tom má mezery. Například dva stejně staré labradory od sebe často odliší jen jejich majitel.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Huawei zničil 20 tisíc telefonů kvůli baterkám.
  • Umělá inteligence pozná Rexe od Lassie.
  • Windows s procesory ARM vydrží celé dny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každé pondělí ráno najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru