Hlavní důvod, proč vyzkoušet novou bezpečnostní kamerku od D-Linku, byl prostý – firma oznámila propojení s Google Asistentem. Navíc před dobou dovolených a výletů není špatný nápad přidat do zabezpečení domácnosti kamerku navíc. Tím spíše, že patří mezi nejlevnější zařízení tohoto typu na trhu.

V průběhu testování jsem ale narazil na nepříjemné překvapení. V původní podobě s aplikací, kterou doporučuje přibalený návod, kamerka sice fungovala, ale nikoliv jako bezpečnostní produkt. Chyběla i základní funkce automatického nahrávání v případě pohybu před kamerou.

Všechny tyto nedostatky se nakonec vyřešily instalací nové aplikace. Ta má jedinou větší chybu – uživatel se o ní nemusí dozvědět. D-Link má na Google Play snad desítky aplikací a většina z nich má špatné hodnocení, takže k instalaci rozhodně nelákají.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru