Domácí meteostanici, která přesně ví, jak je doma v pokoji, venku za dveřmi i kolik napadalo sněhu, už lidé znají. Netatmo přidalo k meteostanicím termostaty a celkem má po světě aktivních více než milion tři sta tisíc zařízení. Nyní se francouzská firma pustila do něčeho nového – chce chránit uživatele nejen před velkou koncentrací CO2, ale i před zloději.
Nový systém Netatmo Security zahrnuje vnitřní bezpečnostní kameru, venkovní kameru se silným světlem i sirénu a pohybové senzory na okna a dveře. Velkou výhodou Netatma proti konkurenci je fakt, že nenutí uživatele, aby se firmě upsal k placení měsíčních poplatků. Už to samo o sobě stojí za prozkoumání.
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Týden s technologiemi Otakara Schöna
Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna
Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru
Komentáře ke článku